Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!

Opera.top-forum

HomePortalKako koristiti ovaj Forum?TražiRegistracijaLogin

Share | 

Sta bi ste otpevali osobi iznad Vas?

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
anemona
Administrator
Administrator

Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 60
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

KomentarNaslov komentara: Re: Sta bi ste otpevali osobi iznad Vas?   Sat Oct 10, 2009 11:24 am

Na vrh Go down
Jolie
Šaljivi Moderator

Female
Registracija : 2008-12-13
Godine : 23
Komentari : 1327
Mjesto : Sabac
Mood : Danas se osecam bolje, danas mi sunce sja.. =)

KomentarNaslov komentara: Re: Sta bi ste otpevali osobi iznad Vas?   Sun Oct 11, 2009 10:34 am

Ja jos kradem dane Bogu, ja jos umem, ja jos mogu da sama sebi stvorim neki mir, jos sam srecna sto postojim, pisem pesme, zvezde brojim, jos sam onaj isti vetropir... Prva je ljubav dosla tiho, nezvana, sama, za sva vremena skrila se tu negde u meni...

^..^ Nisi ti kriv sto si u blizini bio tako daleko, mada cisto sumnjam da ces ikom biti blizi... Ti stvarno nemas nikakve veze sa tim, sto vise nikom ne dam da mi se tako priblizi... Donosio si stvari koje me vesele, valjda svako dobije ono sto zasluzi.. Dobro si znao sto me raduje, ali nikad ono sto me rastuzi..Sta me sad pitas sta mi je, sto nisi pitao ranije..? Sto nisi gledao znakove kraj puta sad nisam vise ni tuzna, ni ljuta.. Svejedno je..!!! ^..^
Na vrh Go down
anemona
Administrator
Administrator

Female

KomentarNaslov komentara: Re: Sta bi ste otpevali osobi iznad Vas?   Sun Oct 11, 2009 11:25 am

Na vrh Go down
Jolie
Šaljivi Moderator

Female

KomentarNaslov komentara: Re: Sta bi ste otpevali osobi iznad Vas?   Sun Oct 11, 2009 12:31 pm

Nismo mogli mi biti zajedno, sad kad odlazis vec je svejedno, prekasno je sad snove sanjati... Ne mogu da budem trag svakoj tvojoj stopi, ti ides jer moras, godine zivot topi... Vec vidim da nisi za nove bitke spreman, al' ides jer moras, vremena vise nemas...

^..^ Nisi ti kriv sto si u blizini bio tako daleko, mada cisto sumnjam da ces ikom biti blizi... Ti stvarno nemas nikakve veze sa tim, sto vise nikom ne dam da mi se tako priblizi... Donosio si stvari koje me vesele, valjda svako dobije ono sto zasluzi.. Dobro si znao sto me raduje, ali nikad ono sto me rastuzi..Sta me sad pitas sta mi je, sto nisi pitao ranije..? Sto nisi gledao znakove kraj puta sad nisam vise ni tuzna, ni ljuta.. Svejedno je..!!! ^..^
Na vrh Go down
Mihajlo
Legenda foruma
Legenda foruma

Male
Registracija : 2009-09-19
Godine : 26
Komentari : 1433
Mjesto : Banja Luka
Mood : Olympic Lyon!!!

KomentarNaslov komentara: Re: Sta bi ste otpevali osobi iznad Vas?   Mon Oct 12, 2009 1:56 pm

Super korisnik
Super korisnik

Female
Registracija : 2009-06-25
Godine : 37
Komentari : 498
Mjesto : Prijedor

KomentarNaslov komentara: Re: Sta bi ste otpevali osobi iznad Vas?   Tue Oct 13, 2009 9:17 am

Na vrh Go down
anemona
Administrator
Administrator

Female

KomentarNaslov komentara: Re: Sta bi ste otpevali osobi iznad Vas?   Thu Oct 15, 2009 4:08 pm

dacaPD (citat):
Na vrh Go down
anemona
Administrator
Administrator

Female

KomentarNaslov komentara: Re: Sta bi ste otpevali osobi iznad Vas?   Thu Oct 15, 2009 4:09 pm

Na vrh Go down
Jolie
Šaljivi Moderator

Female

KomentarNaslov komentara: Re: Sta bi ste otpevali osobi iznad Vas?   Wed Oct 21, 2009 7:35 pm

*Ne prodje ni dan, a da se ne rastuzim, dovoljno je da samo oci otvorim... Paucine nit, spusta se niz zidove, prstom pisem ti ime usred prasine...*

Na vrh Go down
anemona
Administrator
Administrator

Female

KomentarNaslov komentara: Re: Sta bi ste otpevali osobi iznad Vas?   Fri Oct 23, 2009 11:14 am

Na vrh Go down
Riverdance
Legenda foruma
Legenda foruma

Female
Registracija : 2009-08-05
Godine : 52
Komentari : 1026

KomentarNaslov komentara: Re: Sta bi ste otpevali osobi iznad Vas?   Sun Oct 25, 2009 7:20 pm

živi uči voli...
Na vrh Go down
Jolie
Šaljivi Moderator

Female

KomentarNaslov komentara: Re: Sta bi ste otpevali osobi iznad Vas?   Sun Nov 15, 2009 9:20 pm

Jos se budim umorna, jos mi uvek krades mir, krijem trag od duhova i na dusi vreo zir... Ako je ljubav laz i ja sam uvek lagala, a najvise, a najvise sam tebe slagala...

Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Sta bi ste otpevali osobi iznad Vas?   Today at 12:34 pm

Na vrh Go down

Sta bi ste otpevali osobi iznad Vas?
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 5/5Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5