Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!

Opera.top-forum

HomePortalKako koristiti ovaj Forum?TražiRegistracijaLogin

Share | 

Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
AutorPoruka
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Thu Oct 08, 2009 11:12 am

Ponosan na sebe san jer sam izbegao svađicu sa Nekim sa kime ne želim da se svađam,jer se čovek zaboravi lako pa kaže i nešto što hteo ne bi.Kako kažu u Japanu najveći ratnik je onaj koji savlada onog koji ga napada a da ne izvadi mač iz korica...valjda će se sve dobro završiti na kraju priče :bouncing: :bouncing: :lol2: :bouncing: :bouncing:
Na vrh Go down
anemona
Administrator
Administrator

Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 60
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Thu Oct 08, 2009 11:18 am

bakasenovic (citat):
Ponosan na sebe san jer sam izbegao svađicu sa Nekim sa kime ne želim da se svađam,jer se čovek zaboravi lako pa kaže i nešto što hteo ne bi.Kako kažu u Japanu najveći ratnik je onaj koji savlada onog koji ga napada a da ne izvadi mač iz korica...valjda će se sve dobro završiti na kraju priče
Vrlo lepo i rekla bih korisno obostrano,no samosavladjivanje je odlika samosvesnih i nadasve razboritih ljudi koji umu daju prednost ,reci koriste iskljucivo kada imaju sta reci i kada zele da se to i zapamti.Impuls nije uvek i merilo zeljenog,vec izazvanog te je u vasem slucaju i odlicno resenje.Bravo.
Na vrh Go down
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Thu Oct 08, 2009 11:29 am

Korisno obostrano jeste,to mi je i krajna namera...mada rekao ne bih da je tu um u pitanju,postoje stvari koje su starije od uma,nešto što crpe izvor iz davnina,iz vremena prošlih,što neki duhom zovu

Na vrh Go down
anemona
Administrator
Administrator

Female

KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Thu Oct 08, 2009 11:42 am

Duh bez uma i koordinacije istih vrlo cesto moze biti preusmereno na krivi kolosek,ili pak bez pravog efekta.moze biti a i nemora...
Na vrh Go down
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Thu Oct 08, 2009 12:00 pm

Antoni de Melo - Put ljubavi

um ume da bude obmanut neretko,duh ne može.Postoji prelepa gnostička reč ARALENA...
:bouncing: :bouncing: :yes2: :bouncing: :bouncing:
ona sve to objašnjava
Na vrh Go down
anemona
Administrator
Administrator

Female

KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Thu Oct 08, 2009 12:28 pm

Zabluda, i duh moze biti obmanut,um je vrlo cesto iskljucen i ne ucestvuje u izboru duse i dusa se pokatkad prevari bas zato sto dopusti sebi ulogu vodje. i normalno zbog pogresnog osecaja,trpi bol..
Na vrh Go down
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Thu Oct 08, 2009 12:36 pm

Duša zna da je svako učestvovanje u nečemu takvom poraz za Čoveka,da je svaka izgubljena draga duša poraz najgori što Čoveka može snaći.Bol i služi za proširenje svesti,samo tako čovek može da ide dalje za razliku od onih koji bol izbegavaju,samim tim i odrastanje.Što je Čovek bolji učenik škole života dobija ozbiljnije prepreke i zadatke,bol,tuga,patnja svoje duboke razloge imaju često skrivene pred razumom...duša zna
Na vrh Go down
Milorad
Super Administrator
Super Administrator

Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 47
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Thu Oct 08, 2009 12:37 pm

vi se dobro ispričašte Very Happy ali jeste li i "Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni" ????

Na vrh Go down
http://opera.top-forum.net
anemona
Administrator
Administrator

Female

KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Thu Oct 08, 2009 12:38 pm

...oseca i trpi,nije li to malo patoloski?
Na vrh Go down
anemona
Administrator
Administrator

Female

KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Thu Oct 08, 2009 12:39 pm

Milorad (citat):
vi se dobro ispričašte ali jeste li i "Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni" ????
Problem???????samo razrada komentara datog na temu.nije spam ako je u kontekstu teme.
Na vrh Go down
Milorad
Super Administrator
Super Administrator

Male

KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Thu Oct 08, 2009 12:41 pm

anemona (citat):
Milorad (citat):
vi se dobro ispričašte ali jeste li i "Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni" ????
Problem???????samo razrada komentara datog na temu.nije spam ako je u kontekstu teme.

Ma bože sačuvaj, kakav problem Wink ja obožavam kad se vi svi "raspričate", a ja samo onda čitam Razz

Na vrh Go down
anemona
Administrator
Administrator

Female

KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Thu Oct 08, 2009 12:48 pm

Milorad (citat):
anemona (citat):
Milorad (citat):

Ma bože sačuvaj, kakav problem ja obožavam kad se vi svi "raspričate", a ja samo onda čitam
Zahvaljujem,a i svako se moze ukljuciti u diskusiju,sto vise ucesnika to bolje,to i jeste bit foruma.
Na vrh Go down
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Thu Oct 08, 2009 11:52 pm

Dobra van noć dobri ljudi :hrrayf: ...rekoste patološki,Vujaklija kaže
Patologija (grč. pathos, logia nauka) poznavanje
bolesti, nauka o bolestima i raznim oblicima
u kojima se one javljaju; deli se na: fiziološku
patologiju, koja proučava podobnosti za
bolesti, etiologiju, koja ispituje uzroke bolesti,
patogenezu ili patogeniju, koja istražuje
postanak bolesti, i semiotiku, nauku o znacima
bolesti.
Tek onda kada je život patnja i iskušenje,iskušenja je još više,da tek onda čovek dobija ilji gubi i da zlo nije ništa drugo nego neophodnost a koje kroz iskušenje stvara istinsku vrednost...oprostite ali šta je tu patologija
Na vrh Go down
anemona
Administrator
Administrator

Female

KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Fri Oct 09, 2009 12:20 am

Tek onda kada je život patnja i iskušenje,iskušenja je još više,da tek
onda čovek dobija ilji gubi i da zlo nije ništa drugo nego neophodnost
a koje kroz iskušenje stvara istinsku vrednost..

Posle ove recenice ,drage volje bih nastavila dijalog,ali umor cini svoje i ja upravo polazim na zasluzeni odmor.Nadam se da ce se drugi ucesnici ukljuciti u diskusiju a ja Vas lepo pozdravljam i zelim laku noc.
Na vrh Go down
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Fri Oct 09, 2009 12:22 am

Laku noć,zagrlite svoj najlepši san i...putujte
Na vrh Go down
anemona
Administrator
Administrator

Female

KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Fri Oct 09, 2009 12:25 am

bakasenovic (citat):
Laku noć,zagrlite svoj najlepši san i...putujte

Hvala i dobra Vam noc
Na vrh Go down
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Fri Oct 09, 2009 11:48 pm

Ponosan na sebe sam jer sam pre par godina zasadio u dvorištu kajsiju,sada mogu da se sakrijem ispod grana i ispijam kaficu natenane a da me mesec ne špijunira :thnk: :yips: :thnk:
Na vrh Go down
Milorad
Super Administrator
Super Administrator

Male

KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Sat Oct 10, 2009 9:57 pm

bakasenovic (citat):
Ponosan na sebe sam jer sam pre par godina zasadio u dvorištu kajsiju,sada mogu da se sakrijem ispod grana i ispijam kaficu natenane a da me mesec ne špijunira :thnk: :yips: :thnk:

:lowl: :lowl: :lowl: :yeahok:

Na vrh Go down
Milorad
Super Administrator
Super Administrator

Male

KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Sat Oct 10, 2009 9:59 pm

Šta sam uradio, e sad ću vam pokazati, napokon gotovo i sa ovim za ovu godinu Very Happy evo ovo sam uradio: (slično ovome) Razz

Na vrh Go down
anemona
Administrator
Administrator

Female

KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Sat Oct 10, 2009 10:55 pm

Bravo !!!!!!!Bas si vredan-svaka cast.
Na vrh Go down
conja
Super korisnik
Super korisnik

Male
Registracija : 2009-09-26
Godine : 43
Komentari : 266
Mjesto : Paracin

KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Sun Oct 11, 2009 12:04 am

U principu ne radim nista ako posle toga sebe ne mogu da pogledam u oci........vazna je dobra namera......

ne ponosim se postupcima..........ponosan sam na svoju porodicu.....svakodnevno.......
Na vrh Go down
http://www.najforum.co.nr
anemona
Administrator
Administrator

Female

KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Sun Oct 11, 2009 12:20 am

Ponekad je Conja i put do pakla poplocan dobrim namerama
Svakako da svi koji imaju porodicu da se ponose njome i to je nesto sto je prirodno i i nikako diskutabilno.Porodica je svetinja i ogledalo svakog coveka-zene.
Treba biti ponosan na svoja dobra dela i to treba sluziti kao podsticaj za uvek.
Na vrh Go down
conja
Super korisnik
Super korisnik

Male
Registracija : 2009-09-26
Godine : 43
Komentari : 266
Mjesto : Paracin

KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Sun Oct 11, 2009 1:53 am

Ok....ali ja ne mogu biti ponosan na nesto,mogu na nekoga......ponosan sam i na nasu reprezentaciju koja se veceras kvalifikovala na SP,ponosan sam i na Milorada "Cavica"..........delom mogu biti samo zadovoljan.........da sam igrao na marakani bio bih "ponosan"........da mogu da uticem da ljudi oko mene bolje zive bio bih ponosan...................
Na vrh Go down
http://www.najforum.co.nr
Milorad
Super Administrator
Super Administrator

Male

KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Sun Oct 11, 2009 1:55 am

tako je @conja majstore,... Very Happy :yeahok:

Na vrh Go down
anemona
Administrator
Administrator

Female

KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Sun Oct 11, 2009 1:57 am

Zadovoljstvo zbog uradjene stvari je ispunjenje duse,i tvoje malo dobro delo moze biti ponos jer ce nekome znaciti mnogo.
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Today at 1:26 pm

Na vrh Go down

Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/3Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next